טורנט - איך בונים אתר אינטרנט
  
מערכת בניית אתרים בחינם!
09-7455398

עמוד הבית    אפשרויות המערכת     מרכז הדרכה      הדגמה    שאלות ותשובות     מחירון     Domains     תנאי שימוש    פתח אתר

איך בונים אתר אינטרנט – כל התשובות
 
הקמתם עסק ואתם כמובן מעוניינים לעשות כל מה שאפשר כדי שהעסק הזה יצליח? הגיוני בהחלט, כי אחרת למה השקעתם כל כך הרבה ולקחתם סיכונים מיותרים? יש הרבה דברים שעליכם לבצע כדי שהעסק שלכם יהיה עסק מוצלח, אחד מהם הוא ללא ספק תחום הפרסום והשיווק. כשמדובר על פרסום ושיווק בימינו מדברים על שיטות שונות שבהן אפשר להשיג את המטרה הזאת, ואין ספק שאחת מהמרכיבים המהותיים בשיווק נוכחי של עסק הוא בניית אתר אינטרנט תדמיתי או שיווקי לעסק. כעת אתם בוודאי שואלים את עצמכם איך בונים אתר אינטרנט, והתשובה היא מערכת בניית האתרים של חברת טורנט. טורנט חברה מובילה בכל מה שקשור לבניית אתרים ללקוחות שונים, כך שאין ספק שגם במקרה שלכם נוכל לבנות עבורכם אתר שיתרום לא מעט לתדמית העסק שלכם, לשיווק שלו ובכך גם להצלחה שלו. 
 
מעוניינים לקבוע איתנו פגישה או לקבל עוד מידע? אנו זמינים עבורכם תמיד במספר: 09-7455398, מאחר ולנו חשוב לקדם את העסק שלכם. 
 
אפיון המטרה
הדבר הראשון שנצטרך לעשות יחד, כשנתחיל לעבוד על האתר שלכם, הוא להבין מה מטרת האתר. כלומר, אם חשבתם לרגע שכל אתרי האינטרנט נועדו לענות על אותה מטרה, הרי שטעות בידכם, בפועל לא כך הדבר. קיימים אתרים שיווקיים, אחרים הם אתרים תדמיתיים, קיימים אתרים אינפורמטיביים ויכולים להיות אתרים המהווים חנויות מקוונות. לכן בבואנו לענות על השאלה איך בונים אתר אינטרנט צריך לדעת תחילה למה האתר הזה מיועד. את כל זה נוכל לעשות יחד איתכם בפגישת האפיון, כי במהלך פגישה כזאת תוכלו להתרשם מאיתנו ואנחנו נוכל להבין הרבה יותר טוב את הצרכים שלכם. 
 
מה השירות שלנו כולל?
 
חברת טורנט, אשר הוקמה בשנת 1996, הינה חברה וותיקה ומנוסה בכל הקשור לבניית אתרים, לקידום שלהם ולמוצרי קידום נלווים כמו דפי נחיתה, אתרים וסלולר וזה מבטיח שכל לקוח יקבל שירות מקיף:
 
חבילה אישית לכל לקוח – לאחר פגישת האפיון נוכל להתאים לכם את החבילה הדרושה לכם, בין אם היא תכלול רק את בניית האתר ובין אם היא תכלול גם את הקידום שלו במנועי החיפוש וכדומה.
 
העלאת האתר לאוויר – הקמת אתר כשלעצמה אינה מספיקה כדי להפעיל אתר, ולכן אנו מציעים גם לבצע את הפעולות הנדרשות על מנת להעלות אותו לאוויר לאחר הקמתו.
 
תחזוקה לאורך הזמן – כל אתר אינטרנט חייב להיות מתוחזק לאורך הזמן, כדי שהוא באמת יהיה יעיל ויוביל לתוצאות הרצויות. לכן אצלנו בטורנט תוכלו ליהנות גם משירות של תחזוקה לאורך השנים.
 
אם הגעתם למסקנה שאתם רוצים שהעסק שלכם יצליח ואם אתם רוצים להראות ללקוחות שלכם זמינות גבוהה ביותר ולהיראות מעודכנים,
אתר אינטרנט לעסק זה הצעד הראשון שאתם חייבים לעשות. אל תהססו והתקשרו אלינו עוד היום למספר: 09-7455398, כי אתר האינטרנט שלכם זה העסק שלנו!