טורנט - איך בונים אתר?
מערכת בניית אתרים בחינם!
09-7455398

עמוד הבית    אפשרויות המערכת     מרכז הדרכה      הדגמה    שאלות ותשובות     מחירון     Domains     תנאי שימוש    פתח אתר

איך בונים אתר שיצעיד את העסק להצלחה
 
 
רוב האנשים המנהלים עסקים בימינו, וכאלה שחושבים להקים עסקים פרטיים, מבינים שהיום לא ניתן לבצע זאת מבלי להקים אתר אינטרנט. נכון שתדפיסו כרטיס ביקור ואולי אפילו תחלקו פליירים באזורים שונים, אך אם אתם רוצים לשדר מסר של רצינות ומקצועיות ללקוחות הפוטנציאלים שלכם, ולהגיע לפריסה רחבה, לא תוכלו לוותר על אתר אינטרנט לעסק. מכאן נובעת השאלה איך בונים אתר, והאמת היא, שיש היום הרבה אופציות ביניהן ניתן לבחור, מאחר וקיימות שיטות וטכנולוגיות שונות לבניית אתרים. ראשית, נתחיל ונאמר שקיימים היום מיליוני אתרי אינטרנט, ושנית, צריך להבין שיש הבדלים בין האתרים השונים, ממש כפי שיש הבדלים בין העסקים עצמם. רוצים אתר אינטרנט שיוביל את העסק שלכם קדימה? מעוניינים להשקיע ולדעת שהתוצאה תהייה טובה? אם כך, הגעתם למקום הנכון, כי בניית אתרי אינטרנט זו המומחיות שלנו בחברת טורנט. 
 
צעדים ראשונים 
על מנת שאפשר יהיה לדעת איך בונים אתר צריך תחילה לדעת מה דרוש לכם, כי לכל לקוח יש דרישות מעט שונות. כלומר, האם אתם צריכים אתר שיהיה תדמיתי? האם המטרה היא שהאתר יהיה שיווקי? או אולי אתם רוצים אתר שיהווה בעיקר חנות מקוונת? מדובר על אתרים שונים עם מטרות שונות ולכן הדבר החשוב ביותר שצריך לבצע בשלב הראשון הוא להבין מה המטרה. לאחר מכן נוכל להציע לכם אפשרויות מגוונות של אתרים וסגנונות, כך שנוכל להתקדם ביחד לקראת הקמת האתר הדרוש לכם.
 
למה דווקא אנחנו
זה לא סוד שיש חברות רבות היכולות לענות לכם על השאלה איך בונים אתר ויכולות להקים עבורכם אתרים שונים, אך כמו שאתם ודאי מבינים, קיימות חברות הטובות יותר מאחרות. ההיגיון הפשוט אומר שאם אתם כבר משקיעים בעניין, מבחינת הכסף והזמן שלכם, כדאי שתגיעו לתוצאה הטובה ביותר האפשרית מבחינתכם, ולכן אנחנו הכתובת המומלצת שלכם. בטורנט תוכלו להיות בטוחים שתקבלו:
 
שירות עם ניסיון – אנחנו עוסקים בתחום של בניית אתרי אינטרנט ללקוחות מזה שנים, כך שניסיון הרב שלנו יבוא לידי ביטוי גם בבניית אתר האינטרנט שלכם.
 
מקצוענות – לאורך השנים הקמנו אתרים שונים ומגוונים, כך שאין ספק שהמקצוענות שלנו היא רבה בכל אחד מסוגי האתרים הדרושים ללקוחותינו. 
 
יחס אישי – ברור לנו שלכל לקוח יש דרישות אחרות וברור לנו שהצעד הראשון צריך להיות היכרות עם הלקוח ועם דרישותיו. לכן הדבר הראשון שנעשה ביחד זו תהייה פגישת אפיון, ולאחר מכן נוכל להתקדם הלאה ולהקים לכם אתר המתאים בדיוק לצרכים העסקיים שלכם. 
 
שירות מקיף – אנו לא רק מציעים להקים לכם את האתר אלא גם להעלות אותו לאוויר ולתחזק אותו לאורך הזמן, כך שלמעשה אצלנו תקבלו שירות מקיף ומלא.
 
מעוניינים לקבוע איתנו פגישת אפיון? רוצים להרחיב ידע בסוגייה איך מקימים אתר? צרו עימנו קשר בטלפון 09-7455398, אצלנו בחברת טורנט תקבלו את הטוב ביותר!