טורנט - דפי נחיתה
  
מערכת בניית אתרים בחינם!
09-7455398

עמוד הבית    אפשרויות המערכת     מרכז הדרכה      הדגמה    שאלות ותשובות     מחירון     Domains     תנאי שימוש    פתח אתר

דף נחיתה
 
בניית דף נחיתה בחינם!
עיצוב דף נחיתה על גבי תבניות עיצוב מוכנות.
מענה אוטומטי לטופס, הטמעת קוד המרה, סרטונים, גלריית תמונות ועוד...
עמוד נחיתה עם אופציה לחיבור דומיין ייחודי.

מהו דף נחיתה?
 
דף נחיתה, הידוע גם בשם עמוד נחיתה, הוא פשוטו כמשמעו: דף אליו הגולש "נוחת", בדרך כלל בעקבות לחיצה על מודעת פרסום מקוון.
 
מיטב המעצבים יצרו עבורך בחינם מבחר תבניות של דפי נחיתה לדוגמא בתחומים שונים. וכאשר המומחים שלנו עוסקים בעיצוב דף נחיתה, התבניות מעוצבות בצורה מכירתית, וממוקדות במטרה לעורר סקרנות ועניין אצל הלקוח הפוטנציאלי שלך ולהוביל אותו לביצוע הפעולה שהגדרת כיעד: בין אם מדובר במילוי טופס ליצירת קשר, רכישת מוצר, הרשמה לניוזלטר וכדומה. אנו מציעים בניית דף נחיתה בחינם למשך 14 ימי ניסיון, עקב התובנה שלך, בעל העסק, יש את הצורך לגייס לקוחות!
 
שמונה טיפים לבניית דף נחיתה מוצלח:
 
טקסט ותכנים - המלל בדף נחיתה צריך לעסוק בסיבה העיקרית בגינה הגיע הלקוח לדף. בנוסף מומלץ להוסיף פסקה שתספר מעט על העסק ועל האנשים שעומדים מאחוריו. יש לדאוג שאורך המלל לא יעלה על מספר שורות ויהיה כזה שיאפשר סריקה מהירה.
 
כותרות ומסרים ברורים - מומלץ להשתמש בכותרות קצרות וענייניות ולהימנע ממסרים לא ברורים או מבלבלים.
 
אופן ההתקשרות - אחת המטרות של דף נחיתה היא להוביל את הגולשים ליצירת קשר, לכן הוספת מספר הטלפון במקום מרכזי ושילוב של טופס התקשרות, יקלו על הגולשים ויאפשרו להם ליצור קשר במהירות ובלי להתאמץ. עיצוב דף נחיתה ישאף להשאיר אלמנטים אלו בשדה הראיה של הגולש בכל זמן נתון.
 
קריאה לפעולה - המילים "קנה", "הזמן", "הרשם", "רכוש" יעודדו את הגולשים לבצע פעולות אותן תגדיר כמטרה. גם בעת בניית דף נחיתה, מומלץ שלגולש תהיה דרך ליצור איתך קשר עסקי.
 
 
אלמנטים גרפיים הקשורים לתוכן - אמנם התוכן הוא המלך, אך תמונה שווה אלף מילים. בזמן עיצוב דף נחיתה יש חשיבות לכך שהתמונות המלוות את העמוד תהינה קשורות לתוכן! חשוב לזכור ששימוש מושכל באלמנטים גרפיים יכול להטות את הכף לטובת התקשרות - ומכירה.
 
פריטים מעוררי אמון - חשוב מאוד שדף הנחיתה יצור תחושה של אמון. לכן, אם אתה משווק או עובד עם חברות מוכרות, שים את הלוגו שלהן בעמוד. זה יעלה את מדד האמון של הלקוח ויעודד אותו להשאיר פרטים או לרכוש ישירות.
 
אורך - אורכו של דף נחיתה צריך להיות קצר, פחות או יותר כזה הנכנס במסך מחשב סטנדרטי. לא מומלץ לבנות דף נחיתה באורך שדורש לגלול את העמוד.
 
הסירו אלמנטים שאינם הכרחיים - לטובת עיצוב דף נחיתה מוצלח, מומלץ שלא להוסיף בגוף העמוד באנרים וקישורים לאתרים.