טורנט - ממשק גרירה
  
מערכת בניית אתרים בחינם!
09-7455398

עמוד הבית    אפשרויות המערכת     מרכז הדרכה      הדגמה    שאלות ותשובות     מחירון     Domains     תנאי שימוש    פתח אתר

משק גרירה

איך לבנות אתר בעזרת מערכת livecity?
 
מערכת בניית האתרים של ™livecity אינה דורשת ידע מוקדם כדי להתחיל לבנות אתר. פתיחת האתר מתבצעת תוך מספר שניות – בוחרים תבנית, ממלאים פרטים והאתר מוכן. מאותה נקודה, בעל האתר חופשי לבצע כל שינוי שירצה באמצעות שימוש במערכת ניהול תוכן מהפשוטות שיש בשוק.
איך לבנות אתר בעזרת מערכת livecity?
 
בין אם מדובר בעריכת תוכן, שינוי ההגדרות הפנימיות באתר או אף שינוי מראה האתר ועיצובו – הכל מנוהל על ידי מערכת פשוטה וברורה, שנבנתה כדי לתת מענה גם ללקוחות שמבצעים את צעדיהם הראשונים בעולם המחשבים.
 
איך עושים זאת? מלאכת בניית האתר מעולם לא הייתה כה פשוטה!
 
מערכת הניהול מאפשרת לגרור באופן חופשי אלמנטים בתוך האתר שלך ומכילה עורך דמוי Word המאפשר גמישות מירבית ויכולת התאמה אישית מלאה, כך שכל מי שעבד אי פעם עם תוכנת מעבד תמלילים ירגיש מיד בבית. כל הכלים נבנו תוך דגש על פשטות שימוש ובהירות למשתמש הפשוט. על מנת להשתמש במערכת אין צורך להתקין תוכנה או לבצע שינוי כלשהו במחשב , דבר המאפשר לנו להציע את מערכת בניית האתרים שלנו בכל מחשב, דפדפן, תצורה ומיקום. יש ברשותכם חיבור לאינטרנט ודפדפן? אתם מוכנים לבנות אתר.
 
 
מלאכת בניית האתר עצמה מתאפיינת בפשטות שימוש – הכלים בנויים בצורה אינטואיטיבית ונוחה לשימוש, תוך הקפדה על רצף עבודה פשוט וקל. זוהי הסיבה שבגללה לקוחותינו מדווחים שהם מופתעים מכמה שבניית האתר מהנה ומהירה. צוות התמיכה שלנו עומד לרשותכם בכל שאלה הקשורה לשימוש בממשק הגרירה וכן לכל הערה.
 
רוצה לבחון את ממשק הגרירה שלנו בעצמך? לחץ כאן.