טורנט - מערכת בלוגים
  
מערכת בניית אתרים בחינם!
09-7455398

עמוד הבית    אפשרויות המערכת     מרכז הדרכה      הדגמה    שאלות ותשובות     מחירון     Domains     תנאי שימוש    פתח אתר

מערכת בלוגים
 
צור קשר אישי עם קהילת הגולשים שלך! 
צור קשר אישי עם קהילת הגולשים שלך!
כיום, לכל בעל עסק יש אתר בו הוא מציג את השירותים והמוצרים שהוא מוכר, מידע כללי אודות העסק, שאלות ותשובות ועוד... אך כדי שבעל העסק יוכל להבדיל את עצמו מהמתחרים שלו, כדאי שיחשוף את היתרונות התחרותיים שלו, ויבליט אותם בצורה כזאת שכל לקוחותיו הפוטנציאלים יראו זאת.
 
כתיבת בלוג תאפשר לך, כבעל עסק לשווק ולמתג את עצמך כמומחה בתחום עיסוקך, בו תחשוף את המימד האישי והאנושי של העסק ותספר בצורה לא רישמית על תפיסת עולמך וכך תיצור עם הלקוחות הפוטנציאלים מערכת יחסים אישית המבוססת על הזדהות והערכה - ואשר תוביל להנעה לפעולה.
 
5 טיפים לכתיבת בלוג:
 
 
בלוג הוא פלטפורמה אישית - לכן, מומלץ לכתוב בשפת הדיבור. ספר על העסק ואפילו על חייך האישיים. ככל שתהיה יותר מגוון ותשתף את הקוראים ברגשותייך ובאירועים שחווית הקוראים שלך יהיו יותר מחוברים לטקסטים.
כותרות ומסרים ברורים - יש להימנע ממסרים לא ברורים, מבלבלים או מתחכמים יתר על המידה. כותרות קצרות וקולעות יעוררו את תשומת לב הקורא.
לינקים ותמונות - אתה לא כותב מכתב בדפוס אלא און ליין, אז נצל את יכולות האינטרנט, הוסף לינקים חיצוניים כדי ליצור אמינות ועניין, וכדי להכניס צבע וחיים לפוסטים הוסף גם תמונות.
תדירות קבועה - העצה החשובה ביותר היא לכתוב באופן סדיר ובמרווחי זמן קבועים וכך תשמור על קשר רציף עם הקוראים.
התוכן הוא המלך - הבלוג הוא יומן אישי וחשוב מה כתוב בו, השקע בו וכתוב פוסטים שיתנו ערך מוסף אמיתי לקוראים ואל תכתוב כדי לצאת ידי חובה.