טורנט - תבניות עיצוב
  
מערכת בניית אתרים בחינם!
09-7455398

עמוד הבית    אפשרויות המערכת     מרכז הדרכה      הדגמה    שאלות ותשובות     מחירון     Domains     תנאי שימוש    פתח אתר

פתח אתר על גבי תבנית עיצוב תוך מספר רגעים

כל מה שמפריד בינך לבין אתר אינטרנט פעיל וחי הוא הזמן שיידרש לך על מנת למצוא תבנית לאתר, למלא את הפרטים הדרושים ולהתחיל לנהל אתר מקצועי ובנוי במלואו. המערכת שלנו תבנה עבורך אתר מוכן – הכולל כותרות, תפריטים, עמודים בנויים מראש, טפסי יצירת קשר ועוד. מאותה נקודה והלאה – הכדור בידיים שלך: תוכל לשנות כל פרט בתבנית העיצוב, להזיז ולשנות אובייקטים, להוסיף עמודים חדשים, לערוך תכנים ועוד. מרגע פתיחת האתר – אנו מעניקים לך בחינם וללא כל התחייבות את השימוש בכלים שלנו לתקופה של 14 ימי ניסיון, במהלכם ממשק הניהול פתוח כולו לרשותך. איננו חוסמים כלים ואיננו מאמינים ב”חצי” מערכת – כל המערכת זמינה לשימוש החל מהרגע הראשון.

 

מיטב אנשי המקצוע יצרו מבחר תבניות עיצוב שיעניקו לאתר שלך מראה מקצועי התואם את דרישות ומטרות העסק. כך שתוכל לשווק אותו בגאווה ללקוחות, קולגות, חברים ומשפחה. עיצוב ובניית אתר מקצועי על בסיס התבנית שבחרת יהנה מאחורי הקלעים מתהליכים ייחודיים שפיתחנו לאורך השנים. אתרים מקצועיים הנבנים על גבי תבניות במערכת ™livecity נהנים מיכולת לקידום במנועי חיפוש, מהירות גבוהה, אופטימיזציה לתהליכים המתרחשים ברקע וזמינות גבוהה של האתר.