טורנט - תוכנה לבניית אתרים
  
מערכת בניית אתרים בחינם!
09-7455398

עמוד הבית    אפשרויות המערכת     מרכז הדרכה      הדגמה    שאלות ותשובות     מחירון     Domains     תנאי שימוש    פתח אתר

תוכנה לבניית אתרים
 
את הרצון והצורך להקים אתר אינטרנט הרבה אנשים חולקים, וההוכחה לכך היא כמות אתרי האינטרנט הקיימים כים בישראל ובעולם כולו. אין זה משנה במה העסק שלכם מתמחה ואיזה שירות אתם רוצים לתת ללקוחות שלכם, כי בכל מקרה סביר להניח שיהיה לכם צורך להקים אתר אינטרנט. השאלה היא האם כדאי לעשות זאת באמצעות תוכנה לבניית אתרים או שכדאי לבצע זאת בדרכים אחרות, והאמת היא, שהיום יש תוכנות משוכללות ביותר לבניית אתרים. כיום אינכם נדרשים לדעת דבר וחצי דבר על מחשבים ועל אופן העבודה של התוכנות על מנת שתוכלו להשתמש בהן, מאחר ומדובר על תוכנות מאוד ידידותיות שקל מאד לתפעל ולהפיק מהן את הטוב ביותר עבור העסק שלכם. השאלה החשובה באמת היא באיזו תוכנה לבניית אתרים להשתמש, ואין ספק שבמובן הזה חברת טורנט היא הכתובת שלכם. אצלנו בחברה, הקיימת כבר משנת 1996, תוכלו למצוא תוכנה נפלאה לא רק לבניית האתר שלכם, אלא גם תוכנה לניהול התוכן ולכל פעולה אחרת הקשורה לאתר, וזה בהחלט נותן מענה כולל לצורך. 
 
מה כוללת התוכנה?
בבואכם לבחור תוכנה לבניית אתרים שבה תוכלו לעשות שימוש למטרות שלכם, אתם צריכים לבדוק מה היא כוללת. 
 
האם יש בה אפשרות חלוקה לקטגוריות – כלומר, יש הבדל בין אתר תדמיתי ובין אתר שהוא חנות מקוונות, ואין ספק שאתם צריכים תוכנה שיהיו בה מספיק קטגוריות.
 
האם קל לתפעל את התוכנה – אחד מהדברים החשובים ביותר בבחירתה של תוכנה לבניית אתרים זו השאלה האם קל להבין איך היא פועלת או לא.
 
אופציות העיצוב – בסופו של דבר אחר מהדברים החשובים זה עיצוב האתר, ולכן כדאי לבחור בתוכנה שמציעה מגוון רחב ביותר של צבעים וסגנונות.
 
לכל הצרכים האלה יש פתרון מעולה אחד, והוא: חברת טורנט היכולה לסייע לכם להקים את האתר שעליו אתם חולמים. התוכנה שתמצאו כאן תוכל לסייע לכם להקים כל אתר שאתם צריכים, ואין זה משנה כלל אם אתם מעוניינים באתר שיווקי או אתר לכל מטרה אחרת. תוכלו לבחור בין מגוון תבניות עיצוב גדול ותוכלו להפוך את האתר שלכם לדבר מקסים ויפה במיוחד. כמו כן, העלות נמוכה כך שאין ספק שזה משתלם לכם מבחינה כלכלית.
 
מלווים אתכם לכל אורך הדרך
הקמת אתר אינטרנט הינו עניין טכני המצריך התערבות מומחים או בעזרת תוכנה משוכללת, אך מעבר לכך, צריך לדעת איך להעלות אותו לאוויר ואיך לקדם אותו.
אצלנו בחברה תוכלו לקבל פתרון לכל אחת מהשאלות האלה, כך שהדבר היחיד שאתם צריכים לעשות הוא ליצור עימנו קשר בטלפון: 09-7455398 ואנו כבר ניתן לכם את כל הטיפים והעזרה שלהם אתם זקוקים. האתר שלכם חשוב לנו ונשמח להיפגש איתכם כדי להבין יחד איך כדאי לבנות את האתר ומה הוא צריך לכלול.